Szülői vélemények az iskoláról

„Azért szeretünk a Hangvár Iskolába járni, mert jó a hangulat. Az órák izgalmasak és játékosak; több szabadidő és mégis mindent tudnak a gyerekek. A tanárok mindenkire tudnak figyelni és segíteni. Hangvárba járni jó! Hangvárba tanulni jó!”

„Azért jó a Hangvár Iskolába járni, mert a gyerekek kis közösségben, szakmailag felkészült tanároktól tanulhatnak, egymást segítve. Az osztályok kis létszámúak, változatos programokkal segítenek az élet minden területén eligazodni.”

„Tetszenek az oktatási módszerek: egyéni képességek figyelembe vételével, saját tempójukban tanulnak a gyermekek. Gyakorolják az informatikai eszközök használatát. Kiváló pedagógusok oktatnak. Mi egyéni ajánlás alapján választottuk az iskolát. Nagyon meg vagyunk elégedve. A legfontosabb, hogy a gyermekem szívesen jár iskolába, szeret itt lenni.”